"Agawa" Zakopane

Ocena: 
0/5
Rodzaj obiektu: 
Miejscowość: 
Cena od: 
35zł

Jesli wakacje w sercu Tatr to właśnie w Agawie!


Adres:
ul. Kościeliska 62c
34-500 Zakopane
tel: 508 806 351     tel: 18 20 62 747

Dom znajduje sie na najstarszej, najbardziej zabytkowej ulicy Zakopanego (Zakopiańska starówka), przez co jest w idealnej lokalizacji. 10-15minut spacerkiem do Krupówek,  mijajac po drodze zabytkowy kościółek na Peksowym Bzysku i inne zabytkowe budowle-domy ("Atma" Szymanowskiego, szkoła Kenara, muzeum "Koliba" Witkiewicza). 10-15 minut do Sanktuarum Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach.


Piękna architektura prawie całkowicie drewnianego obiektu w którym czuje sie zapach drewna. Każdy pokoj przytulny, w goralskim klimacie, ponadto wszytskie pokoje wyposażone sa tez w swoje łazienki z prysznicem. Pokoje zimą bardzo cieplutkie.


Zapierajace dech widoki z okna-na Giewont, panorame naszych polskich Tatr, Gubałówkę i wyciąg na Szymaszkowej.


Na parterze dobrze wyposażona kuchnia i jadalnia z kominkiem, piekny ogromny pokój do użytku gości, a na zewnątrz bajecznie ukwiecony ogród. Na zewnątrz jest duży grill i zawsze możliwość grillowania.


W Agawie każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjmujemy gości zmotoryzowanych, dla nich mamy bezpłatny, ogrodzony parking lub niezmotoryzowanych, możliwy odbiór z dworca
A co najwazniejsze przesymaptyczni gospodarze, ktorzy tworzą ten niepowtarzalny klimat, zawsze usmiechnieci i życzliwi. Kto raz nocuje w Agawie zawsze wraca i tęskni....tęskni wlasnie za tym wszystkim...czarem Tar i Zakopanego, widokami z okna po przebudzeniu, uśmiechem gospodarzy.

Strona internetowa : http://www.zakopane-tatar.pl/
Facebook : https://www.facebook.com/Agawa-1404597663139676/

CENNIK
ceny poza sezonem: 35 - 40 zł/osobodoba
ceny w swzonie: 40-50 zł/osobodoba ( Oprócz nowego roku i sylwestra )
Dzieci do 3 roku życia: 10 zł/osobodoba
Dzieci w wieku 3 – 8 roku życia: zniżka 50% /osobodoba
Do podanych cen należy doliczyć 2,00 zł opłaty klimatycznej za każdy dzień pobytu

 

POWRÓT DO BAZY NOCLEGOWEJ