PARTNER PROGRAMU TPN: "GOTOWI W GÓRY"
30zł
0/5
Oferujemy noclegi - pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami, apartamenty 4-osobowe oraz komfortowe regionalne domki z bali .
60zł
0/5
Nasz dom leży na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy wejściu do Doliny Białego, a równocześnie tylko dziesięć minut piechotą do Krupówek (centrum Zakopanego).
40zł
0/5
Serdecznie witamy Państwa w obiekcie "Agawa" w Zakopanem, położonym blisko centrum Zakopanego - 15 minut pieszo od Krupówek.
35zł
0/5
Luksusowy dom z duszą urządzony i wyposażony z największą starannością i dbałością o wygodę mieszkańców. Na powierzchni 200m2 jest miejsce dla 4-8 osób.
106zł
0/5
Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego domku, położonego w spokojnej okolicy Potoku Olczyskiego i lasu, skąd roztacza się malowniczy widok na nasze polskie Tatry.
25zł
0/5
Zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu, który znajduje się w miejscowości Kościelisko.
35zł
0/5

Nasz obiekt to idealne miejsce wypadowe w Tatry, cisza, spokój a zarazem wszędzie blisko.

50zł
0/5
Chatka, położona w otulinie Parku TPN, jest schronieniem dla aktywnych i chcących wypocząć wśród zieleni. Czysta, żywa woda z studni, ogrzewanie ekologicznym paliwem, czyszczenie bez chemii i pranie w orzechach, tworzy idealne miejsce dla ciała i duszy.
30zł
0/5
Zapraszamy Państwa do spędzenia niezapomnianych chwil w kameralnym miejscu, położonym pomiędzy dwoma najpiękniejszymi dolinami Tatr – Doliną Kościeliską oraz Doliną Chochołowską. Tutaj odpoczniesz od miejskiego zgiełku i odetchniesz krystalicznie czystym górskim powietrzem.
50zł
0/5

Strony