PARTNER PROGRAMU TPN: "GOTOWI W GÓRY"
30zł
0/5
Oferujemy noclegi - pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami, apartamenty 4-osobowe oraz komfortowe regionalne domki z bali .
60zł
0/5
Nasz dom leży na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy wejściu do Doliny Białego, a równocześnie tylko dziesięć minut piechotą do Krupówek (centrum Zakopanego).
40zł
0/5
Serdecznie witamy Państwa w obiekcie "Agawa" w Zakopanem, położonym blisko centrum Zakopanego - 15 minut pieszo od Krupówek.
35zł
0/5
Luksusowy dom z duszą urządzony i wyposażony z największą starannością i dbałością o wygodę mieszkańców. Na powierzchni 200m2 jest miejsce dla 4-8 osób.
106zł
0/5

Dacza Turysty i Biegacza

Zakopane ul. Topory 14a

www.daczabiegacza.pl

 

35zł
0/5
Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego domku, położonego w spokojnej okolicy Potoku Olczyskiego i lasu, skąd roztacza się malowniczy widok na nasze polskie Tatry.
25zł
0/5
Zapraszamy Państwa do spędzenia niezapomnianych chwil w kameralnym miejscu, położonym pomiędzy dwoma najpiękniejszymi dolinami Tatr – Doliną Kościeliską oraz Doliną Chochołowską. Tutaj odpoczniesz od miejskiego zgiełku i odetchniesz krystalicznie czystym górskim powietrzem.
50zł
0/5
Serdecznie zapraszamy do pobytu w drewnianym domu góralskim w Kościelisku. Piękne położenie w ustronnym miejscu, bliskości lasu i malowniczy widok na Giewont zapewni Państwu możliwość dobrego relaksu i wypoczynku.
30zł
0/5
Zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu, który znajduje się w miejscowości Kościelisko.
35zł
0/5

Strony