Obrazek użytkownika tatromaniak

Rosjanin wykąpał się w Morskim Oku. I pochwalił w Internecie (FILM)

fot. Youtube.com

Kolejna udokumentowana kąpiel w najpopularniejszym tatrzańskim jeziorze.

 

Kąpiele w tatrzańskich stawach w każde lato są praktycznie na porządku dziennym. Turyści nic nie robią sobie z zakazu obowiązującego w Tatrzańskim Parku Narodowym i ochoczo wskakują do wody, chłodząc się w ciepłe dni. Najczęstszym miejscem tego typu zachowań jest oczywiście Morskie Oko. Przedwczoraj w serwisie Youtube pojawił się kolejny filmik, tym razem w roli głównej z rosyjskimi turystami. Jeden nagrywa, drugi śmiało pływa w jeziorze. Przechodzący obok ludzie rzecz jasna nie reagują.

 

Komentarze

Obrazek użytkownika ZOŁZA
ZOŁZA
16.09.2016 - 19:56
Nie było by tego gdyby kary były większe a Straż Parku reagowała na wszystkie zakazy które są łamane np zakaz palenia papierosów.Niejednokrotnie widziałam jak panowie ze Straży parku przejeżdżały powoli na odcinku z i do Morskiego Oka mijając palaczy i nigdy nie widziałam aby zareagowali. I nieprawdą jest aby turyści nie reagowali na wybryki innych,bo reagują ale co z tego skoro kończy sie na słownej przepychance słownej.Gdyby kary zostały fizycznie wdrożone w życie i osobnicy zostali ukarani na oczach innych fama poszła by w eter i odniosła należyty skutek.A skoro bierna jest ,,góra"to czego się spodziewać po ,,szaraczkach ".
Obrazek użytkownika wojto
wojto
16.09.2016 - 21:30
Taa... za głupotę w jakiejkolwiek dziedzinie życia powinien być strzał prosto w głowę... Tym sposobem ludzkość od dawna już by nie istniała. Powatarzam się, ale widocznie do niektórych dalej nie dociera więc: przeorać asfalt, zlikwidować działalność gastro-baro-hotelową schronisk i problem zniknie. A karami można co najwyżej podreperować sobie budżet a nie spodowować, że bądź co bądź dosyś dziwne przepisy jak np. zakaz kąpieli, zakaz zrywania jagód, grzybów, zakaz zbaczania ze szlaków itp. zostaną poskromione.